czwartek, 26 lipca 2012

Ślub na niebiesko

Taka szybka kartka na ślub w niebieskim kolorze, oczywiście w pudełku. Całość na papierach z UHK Gallery i z wykorzystaniem stempli z Lemonade i Agaterii. 


Papierowe dodatki wykonane z użyciem różnych wykrojników.

Inspirowałam się piękną kartką, którą znajdziecie tu.

5 komentarzy:

 1. witam,
  Twoje prace są prześliczne! masz talent:) czy mogłabyś zdradzić jak robisz te pudełka-kartki takie duże formaty? sklejasz ścianki ze sobą? Gratuluję talentu i życze dalszych sukcesów:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za miłe słowa; te pudełka-kartki mają 10x10cm, z dużego kartonu, który kupuję w sklepie papierniczym - wycinam kwadrat o boku 30cm i dzielę na 3 po 10cm, wycinam 4 kwadraty z każdego rogu a resztę składam; do tego robię pokrywkę o boku 10,3cm - a potem zostaje mi tylko ozdabianie...

   Usuń
  2. acha:) czyli zwykły brystol:) bo widziałam że niektórzy sklejają ale u Ciebie to wygląda tak estetycznie że musiałam się zapytać:)) chyba sprobuję zrobić takie pudełko..ale zapewne mi nie wyjdzie:D jeszcze tego nie robiłam:D naprawdę podziwiam Cię:) super są te Twoje prace:) milusiego wieczorka:) i owocnych nowych prac:)

   Usuń
  3. Nie taki zwykły brystol, bo ten fotokarton ma gram.300 a z jednego papieru mogę zrobić 3 pudełka, jak dobrze wymierzę; ale najpierw kupiłam jedno pudełko w Scrapińcu, żeby zobaczyć jak wygląda. Zachęcam do próbowania, bo to łatwe i fajne jest!

   Usuń
 2. Bardzo ładny efekt inspiracji... i moje letnie błękity. Ewa S.

  OdpowiedzUsuń