piątek, 4 października 2013

Srebrne Gody

Nie lubię szybkich zamówień, takich na już i teraz - z takich kartek zwykle nie jestem zadowolona. Jakoś mi nie wychodzą...
Te dwie też były ekspresowe - i w dodatku na tę samą imprezę. Pierwsza z Galeriowych papierów w pudełku a druga Lemonadowa.
Inspiracje do tych kartek czerpałam od koleżanki Ewy, która na swoim blogu pokazuje cuda..., a którymi się zachwycam! Ewa! Twoje prace są niesamowite!
1 komentarz:

  1. Szczerze mówiąc (czyt. "pisząc") to nie wiem od czego zacząć... Chyba jednak najpierw "ruszę" kartki. Też lubię, a właściwie to ciągle jeszcze muszę nasiedzieć się nad kartkami, chociaż zdarza się, że coś wpada do głowy i już pomysł jest, znacznie dłużej trwa realizacja i to nie zawsze do końca z zamierzonym skutkiem, dlatego doskonale Cię rozumiem. Niemniej jednak uważam, że w Twoich kartkach wcale nie daje się odczuć, że są na tzw. "prędce". Pierwsza zwróciła moją uwagę przede wszystkim zestawem kolorów (ostatnio lubię oglądać prace w tym zestawie), a druga kwiatami.
    No a teraz to drugie - radością jest dla mnie ogromną, że mogę być źródłem inspiracji, chociaż sama ciągle szukam i się uczę - to dla mnie nowość i trochę krepująca, ale nie ukrywam, że jednocześnie super miła. To dla równowagi dodam jeszcze, że fajnie przypomniałaś mi, że mogę sięgnąć po cyfrowe stemple Vivy do swoich kartek.

    OdpowiedzUsuń