poniedziałek, 30 czerwca 2014

niedziela, 29 czerwca 2014

Podziękowanie

Kartka zrobiona w superekspresowym tempie - ratunkiem dla mnie były gotowe, cudne UHK-owe tagi idealnie pasujące do tej okazji.
piątek, 20 czerwca 2014

Domek dla nowożeńców

Box na ślub w soczystym kolorze z wykorzystaniem cudnych papierów, tekturowych dodatków oraz stempli i z małym drewnianym domkiem dla dwojga...


wtorek, 17 czerwca 2014

środa, 11 czerwca 2014

Z aniołkiem

Różowe pudełko na Komunię. W roli głównej tekturki ze Scrapińca i maleńki aniołek. Pod nim ukryte miejsce na życzenia i pieniężny prezent. Pomysł zapożyczony od Ewy, która jest niezrównana, jeśli chodzi o niezwykłe kartkowe rozwiązania.

niedziela, 8 czerwca 2014

Autko dla Antka

Kolejna kartka dla małego Antka - tym razem to wesoła, kolorowa kartka z papierów Galerii Papieru.Pozdrawiam wszystkich i biorę się za kartkowanie - po warszawskim zlocie przybyło mi "trochę" scrapowych przydasiów...

piątek, 6 czerwca 2014

Dla Antka

Kartka urodzinowa dla rocznego Antka. Cudne buciki ze Scrapińca, piękna dziecięca kolekcja Magicznej Kartki i stempel z Lemonade.


 Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających!

niedziela, 1 czerwca 2014

Zaproszenia na chrzest

Skromne zaproszenia na chrzest z użyciem mojego ulubieńca - aniołka. Do tego papiery Magicznej Kartki, taśma w kropki i użyczony przez koleżankę Ewę stempel z tekstem - dziękuję Ewa!