czwartek, 31 października 2013

Nietypowo

To moja pierwsza i ostatnia helloweenowa kartka - przygotowana dla dziewczynki na lekcję angielskiego. Ekspresowe tempo - obrazki drukowane... kapelusz "pobrokatowany", papier to Galeria Papieru i stempel Agaterii.


Pozdrawiam!
http://scrapowypasstartowy.blogspot.com/2013/10/z-dynia-w-tle.html

piątek, 25 października 2013

Słonecznie...

Jakie dni, takie pudełko... Za oknem piękne słońce ostatnio, a moje zamówienie miało mieć kolor żółty. Macie czasami takie sytuacje, że kupiony papier jakoś wam nie pasuje do żadnej kartki? Ten sobie trochę poleżał u mnie w szufladzie...
Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających!

piątek, 18 października 2013

Błękitna na chrzest

Kartka na chrzest zrobiona w błyskawicznym, jak na mnie tempie (dwa wieczory). Papiery to różne kolekcje Galerii Papieru, stempel z tekstem to Agateria, z obrazkiem to Lemonade - odbity kilka razy na papierach i powycinany. Całość dopełniają wykrojnikowe kwiatki Magnolii.
niedziela, 13 października 2013

Sztalugi i podobrazia

Mini wersja, oczywiście... Szukałam pomysłu na upominki dla pań z przedszkola mojego Ignasia - oj, ciężko było. Szczególnie, że czasu nie miałam za wiele. Z jednym pomysłem poszłam dziś do empiku a z drugim z niego wyszłam. I oto rezultaty mojej dzisiejszej pracy.
Każdy prezencik zapakowałam do folijki i przewiązałam ozdobnymi wstążkami. A zdjęcia robiłam dosłownie przed chwilką.
Mam nadzieję, że paniom się spodobają.

sobota, 12 października 2013

Drewniane...

Dzisiaj pudełka na herbatę i czekoladki dla nauczycielek z okazji ich poniedziałkowego święta...
Papiery to różne kolekcje Galerii Papieru, cudne tekturowe dodatki Magicznej Kartki i wykrojnikowe cuda.
Wczoraj było coś dla duszy a dziś dla ciała - raczę się pysznym serem Cambozola w połączeniu z winogronami i kieliszkiem ulubionej Kadarki. Do tego towarzystwo męża... Cudny wieczór...

piątek, 11 października 2013

Vintage'owo

I to wszystko dzięki cudnym papierom Joy - ta kolorystyka mnie powala... Do tego super wykrojniki - mój ostatni zakup i cudne skrzypce od Ewy. Dziękuję! I kartka dla nauczycielki muzyki gotowa!Pozdrawiam dziś wszystkich szczególnie gorąco i uciekam na koncert SDM - prezent od męża na imieniny.

sobota, 5 października 2013

Dozwolone od lat 18

Kartka na osiemnastkę dla chłopaka. Zapakowana w pudełko. Z cudnymi stemplami Agaterii i UHK-owymi papierami. Dorzuciłam też trochę różnych tekturek i stemple Lemonade.
A całość wygląda tak.

Pozdrawiam wszystkich!

piątek, 4 października 2013

Srebrne Gody

Nie lubię szybkich zamówień, takich na już i teraz - z takich kartek zwykle nie jestem zadowolona. Jakoś mi nie wychodzą...
Te dwie też były ekspresowe - i w dodatku na tę samą imprezę. Pierwsza z Galeriowych papierów w pudełku a druga Lemonadowa.
Inspiracje do tych kartek czerpałam od koleżanki Ewy, która na swoim blogu pokazuje cuda..., a którymi się zachwycam! Ewa! Twoje prace są niesamowite!