poniedziałek, 30 stycznia 2012

Na różowo

Dzisiaj skromna karteczka dla małej Wiktorii, która kończy 4 lata! Wyszło trochę cukierkowo, ale solenizantka uwielbia ten kolor!


Papier kupiłam kiedyś gdzieś okazyjnie (cały blok), kwiatki i motylka wycięłam dziurkaczami a stempelek Nellie Snellen pomalowałam distressami. Pozdrawiam!

niedziela, 22 stycznia 2012

Jak w bajce...

Trafiłam z dziećmi na cudną zimę u mojej mamy.


Tydzień szybko minął, a ja przez ten czas jak zwykle nie próżnowałam.


Mama nadzieję szybko je wszystkie wykorzystać!

piątek, 13 stycznia 2012

Niebiesko mi...

...jakoś tak się zrobiło mimo, że za oknem szaro i ponuro. Moje małe "dzieło" powstało dzięki pięknej zawieszce Brises.
Wykorzystałam papiery z serii "Usłane różami", gałązkę z wykrojnika Marianne. Niebieskie kwiatki zrobiłam sama a duży biały powstał z zakupionych w scrap.com "Hortensji i margerytek" z dodatkiem ćwieka, też z tego sklepu. Napis wycięłam sama a motyl jest z dziurkacza.
Kartkę zgłaszam na wyzwanie 7 "D jak dom" w Scrapcafe.
Pozdrawiam!

środa, 11 stycznia 2012

Dla Dziadka

Następna kartka do kolekcji. Wykorzystałam świeżo nabyty wykrojnik Marianne z gałązką. Dodałam też kilka swoich różyczek oraz listki z wykrojnika też Marianne.Napis pochodzi z Lemonade, który umieściłam na tekturowym szyldzie zakupionym w Scrapińcu.


Kartka spełnia wymogi wyzwania styczniowego w Scrapińcu, więc skromnie się zgłosiłam.

wtorek, 10 stycznia 2012

Nowy sklep i candy!

Otworzył się nowy sklep z papierami Magiczna Kartka. Z tej okazji oczywiście jest candy! Wpisałam się i ja. Szczegóły na sklepowym blogu.

Dla Babci

Zbliża się święto wszystkich babć i dziadków a więc do dzieła! Pierwsza kartka od razu na wyzwanie w Scrap Pasji. Mam nadzieję, że kształt kartki jako nietypowy, zostanie zaliczony.


Do wykonania kartki użyłam papierów ze Scrap Pasji - Wesoła Świateczna Gwiazdka 1 i Wesoła Świąteczna Gwiazdka 2. Wykorzystałam też stempelek z napisem "Moc życzeń" z Lemonade oraz stempelek z ramką z Agaterii. Pozdrawiam!

piątek, 6 stycznia 2012

Czterdziestka...

... szwagra już niedługo. Z tej okazji powstała ta karteczka. Jeszcze tylko życzenia i można się wybrać na małą uroczystość, która już niedługo.

Pierwszy raz zrobiłam kartkę w takiej formie a to wszystko przez cudną kartkę, którą wypatrzyłam u oliwiaen. Do kartki użyłam papiery z kolekcji "Tajemniczy ogród" z Galerii Papieru i kilka innych a stempelek jest ze Scrap Pasji. Pozdrawiam!

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Pudełko na skarby

... albo skarb, bo wychodzi malutkie. Ale może być wspaniałym opakowaniem na drobny prezent.
Dla zainteresowanych opis wykonania znalazłam tu wenchespapirverden.blogspot.com . A teraz fotki.

Wykorzystałam tu cudny papier z serii "Tajemniczy ogród" z Galerii Papieru i kilka drobnych dodatków.